Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
20
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Я - Ліліана, менеджер з продажу нерухомості, працюю в агенстві STATUS.
Займаюся продажем первинного та вторинного житла, орендою.
Якщо ви давно у пошуку свого омріяного житла, телефонуйте і почнемо працювати вже сьогодні!

Продаж квартир (19)

  • STATUS
    34 000 $
    971 $/м²

    Бастіонна вул., 1

    1 кімната
    35 / 10 / 12 м²
    поверх 7 з 12
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція 1к ЖК URBN Урбан 35 м² Кухня 12,23 м² Житлова 9,95 м² Поверх 7/12 Черга 1 Будинок 1
    Рієлтор
  • STATUS
    89 000 $
    2 070 $/м²

    Приозерна вул., 25

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    1 кімната
    43 / 10 / 20 м²
    поверх 6 з 10
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 1к перепланована в 1,5к ЖК Millenium вул Приозерна 25 6/10 43 м2 /20м2 / 10 м2 гардеробна кімната індивідуальне газове опалення цегляний будинок видова на мале озеро і у двір техніка Whirlpool кондиціонер холод/тепло тепла підлога повсюди окрім спальні вінілове підлогове покриття
    Рієлтор
  • STATUS
    88 000 $
    2 071 $/м²

    Національної Гвардії вул., 14в

    1 кімната
    43 / 18 / 15 м²
    поверх 12 з 12
    2019 рік побудови
    1 тиж. тому
    1к квартира з ремонтом, укомплектована ЖК Парковий (межує з Парковим Містечком, навпроти Централ Парк) вул. Національної Гвардії 14в •Поверх 12/12 (панорама на все місто) - вище технічний поверх •Площа 42.5м2 •Житлова 17.9 •Кухня 14.5 • Окрема пральня (із сушкою та пральною машинкою Bosch) • Окрема гардеробна •Лоджія із панорамою на місто •Індивідуальне газове опалення •Тепла підлога всюду де плитка (лоджія, кухня, коридор, ванна кімната) 4 контури водяної теплої підлоги 2 кондиціонери •Суміжний санвузол (скляний душ, тумба 120 см, інсталяція, тепла підлога) • Монолітна трьохжильна проводка. Багато розеток • Магнітні замки
    Рієлтор
  • STATUS
    78 000 $
    2 108 $/м²

    Височана вул., 13

    БЕЗ КОМІСІЇ Німецька колонія
    1 кімната
    37 / 20 / 10 м²
    поверх 14 з 15
    1 тиж. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Містечко Центральне» Центральна локація — зручний доступ до міського транспорту та інфраструктури. Поверх 14/15 Площа 37 м² Кухня 10 м² Індивідуальне газове опалення Тепла підлога у зонах з плиткою Квартира повністю укомплектована та готова до проживання: техніка Whirlpool, посудомийна машина Indesit, кондиціонер,телевізор. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
    Рієлтор
  • STATUS
    51 000 $
    1 700 $/м²

    Залізнична вул., 47

    БЕЗ КОМІСІЇ Залізничний
    1 кімната
    30 / 16 / 10 м²
    поверх 1 з 3
    1990 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція продажу 1-кімнатної квартири вул. Залізнична, 47 Квартира в цегляному будинку з хорошою шумоізоляцією, у зручній локації — до центру міста 8 хвилин пішки, до залізничного вокзалу — 2 хвилини. ▫️ Площа — 30 м² ▫️ Кухня — 10 м² ▫️ Поверх — 1 з 4 ▫️ Опалення — індивідуальне газове Квартира з косметичним ремонтом, меблями та технікою: пральна машина, холодильник, плита, мікрохвильова піч. Підігрів підлоги у ванній та коридорі. Є швидкісний інтернет та цифрове телебачення. Підключені всі необхідні комунікації: газ, електрика, вивіз відходів.
    Рієлтор
  • STATUS
    72 500 $
    1 678 $/м²

    Залізнична вул., 13

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Залізничний ЖК Central Avenue
    1 кімната
    43 / 20 / 14 м²
    поверх 3 з 6
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція 1к ЖК «Central Avenue» Вул. Залізнична,13 Монолітний будинок 2022 року Поверх 3/6 Площа 43,2 м² Кухня 13,7 м² Житлова 19,6 м² Опалення індивідуальне газове Підігрів підлоги ванна, коридор,кухня. Мультимедіа : швидкісний інтернет, цифрове ТБ Закрита територія Стіни з цегли,керамоблок До центру міста 5 хвилин пішки та 2 хвилини до залізничного вокзалу.
    Рієлтор
  • STATUS
    57 000 $
    1 295 $/м²

    Пасічна вул., 2а

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Пасiчна
    ЖК Лемківський
    1 кімната
    44 / 24 / 10 м²
    поверх 10 з 10
    2016 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція продажу 1-кімнатної квартири 📍 ЖК «Лемківський» ▫️ Площа — 43 м² ▫️ Кухня — 10 м² ▫️ Поверх — 10 з 10 (є технічний поверх зверху, ліфт до 9) ▫️ Опалення — індивідуальне газове Новобудова 2020 року, цегляний будинок. Підігрів підлоги всюди, де плитка. Район Пасічна — зручне сполучення з центром, поруч школи, садочки, магазини, аптеки та зупинки транспорту. У дворі є дитячий майданчик, паркінг та гаражі.
    Рієлтор
  • STATUS
    53 000 $
    1 573 $/м²

    набережна Василя Стефаника вул., 38

    1 кімната
    34 / 17 / 5 м²
    поверх 7 з 9
    2011 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція продажу 1-кімнатної квартири 📍 вул. Набережна 38 ▫️ Площа — 33,7 м² ▫️ Житлова — 17,3 м² ▫️ Кухня — 5,4 м² ▫️ Поверх — 7 з 9 ▫️ Будинок — цегляний ▫️ Опалення — централізоване Квартира після капітального ремонту — все залишається, можна одразу заїжджати. Панорамний вигляд на річку, Німецьке озеро та Карпати — одна з головних переваг цієї квартири. Світла, затишна та дуже атмосферна. Чудовий варіант як для проживання, так і під інвестицію.
    Рієлтор
  • STATUS
    42 500 $
    845 $/м²

    Бельведерська вул., 35

    БЕЗ КОМІСІЇ Бельведер
    2 кімнати
    50 / 33 / 17 м²
    поверх 2 з 2
    2 тиж. тому
    Пропозиція 2к Вул. Бельведерська 4 Площа 50.3 м2 / 17.2/ 33.1 Центральне опалення 2/2 поверх Локація самий центр Квартира кутова Стеля відремонтована, не протікає, проте квартира потребує ремонту
    Рієлтор
  • STATUS
    76 000 $
    1 727 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 36)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Княгинин ЖК Житловий район Княгинин
    1 кімната
    44 / 17 / 20 м²
    поверх 13 з 14
    2020 рік побудови
    2 тиж. тому
    Пропозиція 1к ЖК Княгинин 44м2/20м2 площа 13/15 поверх Індивідуальне газове опалення + тепла підлога Простора квартира в чудовій локації – ідеальний варіант для життя або інвестиції. Переваги квартири: • новий дизайнерський ремонт (ніхто ще не проживав); • світлі кімнати та панорамні вікнами у двір; • якісні матеріали оздоблення, нова сантехніка та комунікації; • сучасне LED-освітлення; • тихий і затишний район. • встановлено кондиціонер. Локація: • центр міста у пішій доступності (10 хвилин); • поруч магазини, садочок, школа; • зручна транспортна розв’язка. Чудово підійде як для власного проживання так і для здачі в оренду.
    Рієлтор
  • STATUS
    64 000 $
    943 $/м²

    Приозерна вул., (Будинок 34)

    2 кімнати
    68 / 30 / 15 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    4 тиж. тому
    Пропозиція продажу 2к сирець •ЖК Міленіум. 3 черга 24 будинок •10 з 10 •Вул. Приозерна 32 •Крихівці •Загальна площа 67.9м2 •Заведено вода, електрика, газ ( є лічильник ) •Є засклена лоджія •Стеля - монолітні плити •Вигляд у внутрішній, видніються гори і на Липки з іншого боку •Двостороння •Закрита територія, відкрита парковка
    Рієлтор
  • STATUS
    84 000 $
    1 826 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 кімната
    46 / 27 / 15 м²
    поверх 2 з 14
    2025 рік побудови
    4 тиж. тому
    Пропозиція продажу ЖК «Паркова Алея» 1,5к квартира Площа: 46 кв Поверх 2 з 10 Опалення індивідуальне газове Зданий обжитий будинок. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, якісний ремонт. Відпочинкова зона обладнана розкладним диваном. Можливий продаж по постановах
    Рієлтор
  • STATUS
    96 000 $
    1 758 $/м²

    Степана Бандери вул., (Будинок 4)

    2 кімнати
    55 / 20 / 25 м²
    поверх 2 з 7
    2024 рік побудови
    4 тиж. тому
    Пропозиція продажу 2-кімнатної квартири ЖК Union, вул. Бандери, м. Івано-Франківськ Новобудова 2023 року, корпус 3. Площа — 54,6 м² Площа кухні-студії — 24,9 м² Поверх — 2 з 7 Опалення — індивідуальне газове Квартира укомплектована меблями та технікою: посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа, пральна машина, телевізор у кухні та спальні. Є тепла підлога у коридорі, кухні та ванній кімнаті. Документи до 3 років.
    Рієлтор
  • STATUS
    38 500 $
    987 $/м²

    Хриплинська вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Майзлі
    ЖК SKYGARDEN
    1 кімната
    39 / 13 / 13 м²
    поверх 5 з 12
    1 міс. тому
    Пропозиція 1к ЖК Skygarden 39м2 Кухня 13,4м2 4 секція будинок 1 Поверх 5/12 Переуступка
    Рієлтор
  • STATUS
    108 000 $
    1 646 $/м²

    Слобідська, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    3 кімнати
    66 / 43 / 13 м²
    поверх 6 з 9
    1 міс. тому
    Пропозиція продажу 3-кімнатної квартири ЖК «Калинова Слобода» Простора та затишна квартира у зданому та повністю обжитому будинку — ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає готове житло без додаткових витрат. Основні характеристики: Площа — 65,6 м² Поверх — 6 з 9 Індивідуальне газове опалення Якісний ремонт, виконаний для себе Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити Житловий комплекс із власною атмосферою: доглянута територія, багато зелені, дитячі та спортивні майданчики, поруч вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Ціна — 110 000 $
    Рієлтор
  • STATUS
    116 600 $
    1 767 $/м²

    Романа Левицького вул., (Будинок 2)

    2 кімнати
    66 / 34 / 15 м²
    поверх 8 з 12
    2019 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж 2к + кухня студія 66 м2/ 14,5м2 / 33 житлова 8/12 ЖК “Manhattan Up” вул. Левицького 4, секція А2 Опалення дахова котельня Монолітно-каркасне будівництво Є два кондиціонери, робот-пилосос Вся техніка Whirpool Кварцвініл Тепла підлога по усій квартирі
    Рієлтор
  • STATUS
    72 500 $
    1 611 $/м²

    Пасічна вул., 20

    БЕЗ КОМІСІЇ Пасiчна
    1 кімната
    45 / 15 / 24 м²
    поверх 10 з 10
    2016 рік побудови
    2 міс. тому
    Пропозиція продажу 1-кімнатної квартири ЖК «Затишний», вул. Горбачевського, 20 Площа — 45 м² Площа кухні — 24 м² Поверх — 10/10 Індивідуальне газове опалення. Простора кухня-студія, зручне планування.
    Рієлтор
  • STATUS
    70 000 $
    1 502 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 кімната
    47 / 19 / 13 м²
    поверх 2 з 10
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Пропозиція продажу 1-кімнатної квартири ЖК «Паркова Алея» Площа — 46,6 м² Поверх — 2/10 Опалення — індивідуальне газове Зданий та обжитий будинок. Квартира з якісним ремонтом, який робився для себе. Частково укомплектована меблями та технікою. Ціна — 70 000 $
    Рієлтор
  • STATUS
    85 500 $
    1 613 $/м²

    Вовчинецька вул., (Будинок)

    1 кімната
    53 / 20 / 21 м²
    поверх 2 з 8
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири ЖК «Привокзальний» (біля квіткового ринку та вокзалу) Площа — 53 м² Поверх — 2/8 Квартира з дизайнерським ремонтом. Простора кухня-студія з відпочинковою зоною та телевізором. Індивідуальне електричне опалення. Тепла підлога по всій квартирі (зонована). Встановлено два кондиціонери. Ціна — 85 500 $
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: